مشاوره و همیاری در پژوهش‌های آکادمیک

یکی از خدمات گروه آپتیم‌یار، مشاوره و هم­یاری دانشجویان و پژوهشگران برای انجام باکیفیت پژوهش آنها است. برای انجام یک پایان‌نا­مه/رساله، مقاله و هر پژوهش دیگر که مسئله موردبررسی قابل حل توسط تکنیک­‌های بهینه­‌سازی است، به مهارت­‌های زیر نیاز است:

گروه آپتیم‌­یار به عنوان یار باتجریه و دانش در کنار شماست که اولا مهارت شما در هریک از موارد 7گانه فوق رو تقویت کند و ضمنا برای انجام با کیفیت آنها در کنار شما باشد که پژوهش شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

لازم به توضیح است که هدف گروه آپتیم‌­یار انجام پایان­‌نامه و یا مقالات شما نیست، بلکه هدف آن است که در کنار شما باشیم که گام به گام مراحل فوق با بهترین کیفیت انجام شود و از همه مهمتر خود شما نیز به طور کامل مسلط شوید و نگرانی برای ارائه آن نداشته باشید. یکی از مهمترین ویژگی­‌های گروه آپتیم‌­یار این است که شما به طور کامل با هم­یار پژوهشی خود در ارتباط هستید. دیگر ویژگی مهم، ضمانت اصیل بودن و کیفیت عالی محتوایی است که از هم­یار پژوهشی خود دریافت می‌­کنید و تا زمانی که مورد تایید شما و یا اساتید شما نباشد، هیچ هزینه­‌ای پرداخت نمی‌کنید. شما می­‌توانید از طریق منوی "درخواست همیاری پژوهشی" و یا راه­های ارتباطی با گروه آپتیم‌یار در ارتباط باشید.

علاوه بر راه ارتباطی فوق، می‌توانید با ID تلگرام زیر بصورت مستقیم در ارتباط باشید: