خدمات آپتیم‌یار

1

1. دوره‌های آموزشی آپتیم‌یار

یکی از مهمترین خدمات گروه آپتیم‌یار، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف در زمینه تکنیک‌های بهینه‌سازی، مدل سازی ریاضی و رویکردهای حل، کدنویسی نرم‌افزاری، علم تجزیه و تحلیل داده، و موارد مشابه هست که موردنیاز دانشجویان و پژوهشگران در حوزه‌های مختلف مهندسی، مدیریت، علوم پایه، اقتصاد و ... است، این دوره‌های آموزشی به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌گردد و دانش‌پذیران در سراسر کشور و حتی کشورهای دیگر می‌توانند از محتوای آن استفاده نمایند.

2

2. همیاری و مشاوره در پژوهش‌های
دانشجویی و آکادمیک

یکی دیگر از خدمات گروه آپتیم‌­یار، مشاوره و هم­یاری دانشجویان و پژوهشگران برای انجام باکیفیت پژوهش‌های آنها است. برای انجام یک پایان­ نامه/رساله، مقاله و هر پژوهش دیگر که مسئله مورد بررسی، قابل حل توسط "تکنیک­‌های تحقیق‌ در عملیات"، "بهینه­‌سازی"، "مدل‌سازی" و "علم تحلیل داده‌ها" است، گروه آپتیم­‌یار به عنوان یار باتجریه و دانش در کنار شماست که اولا مهارت‌های شما را تقویت کند و ثانیاً برای انجام باکیفیت پژوهش در کنار شما باشد که پژوهش شما به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد

3. همکاری در اجرای پروژه‌های
صنعتی و سازمانی

در صنایع و سازمان­‌های مختلف، موضوعات و مسائل بهینه‌سازی، تصمیم‌گیری و تحلیلی مختلفی وجود دارند که به صورت یک مدل ریاضی یا بهینه‌سازی قابل بیان هستند و حل آن‌ها موجب کمینه‌سازی هزینه­‌ها، بیشینه­‌سازی سود و تحقق هر هدف تعیین شده دیگر می­‌گردد. گروه آپتیم‌­یار در کنار شماست تا مسائل موردنظر را به بهترین شکل ممکن حل کنید و بهترین پاسخ یا استراتژی تصمیم‌گیری را ارائه نمایید.

4. مطاب و نکات آموزشی آپتیم‌یار
(سرویس رایگان)

یکی از خدماتی که به صورت کاملا رایگان توسط گروه آپتیم­‌یار انجام می‌شود، ارائه مطالب و نکات مهم آموزشی و پژوهشی به صورت مختصر و مفید است. این محتوا در قالب­‌های مختلفی از جمله داکیومنت و فایل ویدیویی در سایت بارگذاری می­‌گردد و دانلود آنها به صورت کاملا رایگان امکان­‌پذیر است. علاوه بر این، معمولا منابع مطالعاتی، کتب و مقالات ناب و درجه یک نیز در این بخش معرفی، بررسی و بارگذاری می­‌شوند. گروه آپتیم‌یار پیشنهاد می‌­کند ماهانه و یا حتی هفتگی از این قسمت و مطالب و نکات ارائه­ شده آن بازدید بفرمایید.

5. فایل‌های راهنما و کمکی

به منظور دسترسی به برخی فایل های موردنیاز برای دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین آپتیم‌یار از محتوای لینک زیر بازدید فرمایید.